organogram

ONZE CLUB - ORGANOGRAM

Bestuur

Peter Verhaeghe

voorzitter

Dirk Goris

bestuurslid

dirk.goris3@telenet.be

+ 32 473 36 88 99

Sportieve cel

Geert Tambuyser

sportief coördinator

geert@tambuyser.be

+ 32 478 24 81 69

Sponsoring cel

Steven Hoedemaekers

verantwoordelijke sponsoring

Philippe Etienne

medewerker sponsoring cel

Feestbestuur

Dirk Goris

verantwoordelijke feestbestuur

dirk.goris3@telenet.be

+ 32 473 36 88 99

Annelies Devue

medewerker feestbestuur

anneliesdevue@hotmail.com

+32 477 77 67 22

Annick Verkeyn

medewerker feestbestuur

kwebbel65@hotmail.com

+32 477 94 32 00

Ere-voorzitter

William Biesemans

+32 2 270 81 95


Wouter Jaspers

ondervoorzitter

woutjasp@gmail.com

+32 471 62 25 32

Steven Hoedemaekers

bestuurslid

Hugo Devue

verantwoordelijke lage ringen

Michel Bekaert

medewerker sponsoring cel

michel@triumfinance.be

+ 32 496 87 79 00

Sandra Vranckx

medewerker sponsoring cel

sandravranckx@hotmail.com

+32 478 96 27 62

Sonia De Cooman

verantwoordelijke feestbestuur

soniadc@telenet.be

+32 479 44 42 93

Philippe Etienne

medewerker feestbestuur

Hugo Devue

secretaris

Geert Tambuyser

bestuurslid

geert@tambuyser.be

+ 32 478 24 81 69

Peter Van Driquelle

verantwoordelijke hoge ringen

driquelle@hotmail.com

+ 32 474 44 28 35

Patricia Cornil

medewerker sponsoring cel

Bert Aldenkamp

medewerker feestbestuur

bert.aldenkamp@gmail.com

+32 476 33 65 35

Isabelle Marginet

medewerker feestbestuur

Paulette Van Hoeck

penningmeester

paulette.vanhoeck@gmail.com

+ 32 479 21 61 83

Sonia De Cooman

medewerker sponsoring cel

soniadc@telenet.be

+32 479 44 42 93

Johan Ameye

medewerker feestbestuur

johan@ita.be

+32 477 30 15 32

Gwen Scheers

medewerker feestbestuur


© 2019 Basketbal Club Grimbergen